21 stycznia 2012

AKADEMIA ALLEGRO


Jest sobota, godz. 18:00. Dokładnie godzinę temu wróciłam do domu, kończąc tym samym pierwszy dzień szkolenia organizowanego przez Akademie Allegro. Wykorzystując resztki sił postanowiłam czym prędzej napisać wam o wrażeniach z dzisiejszego spotkania.
Z serwisu allegro korzystam bardzo często. Nadal częściej jako kupujący niż sprzedawca, jednak gdzieś w głębi serca marze, by w przyszłości otworzyć sklep internetowy. Stąd moje zainteresowanie e-biznesem i_wyszukiwanie na jego temat jak największej liczby informacji ;)

Jak możemy przeczytać na stronie:
"Edukacyjne Spotkania Allegro dedykujemy wszystkim, którzy już rozpoczęli swoją działalność w_sieci, ale wciąż pragną doskonalić swoje umiejętności. Oferujemy spójny program, dając szansę na przejście kompletnych ścieżek wiedzy na temat e-commerce"
Jeśli chodzi o kontakt mailowy, rejestracje uczestników, wybór miejsca (duży hotel w centrum), sprawność i_sposób organizacji spotkania, to nie mam żadnych zastrzeżeń. Zajęcia rozpoczęły się punktualnie (o_godz._9:00), średnio co godzinę miejsce miała krótka przerwa na szybką kawę i ciastko. 

Tematyka zajęć ciekawa, prowadzący kompetentni, ale nie "nadęci", mili, momentami naprawdę zabawni :)
Treść wystąpień bogata w przykłady (screeny z dobrych/złych aukcji, filmiki reklamowe), przedstawiająca praktyczne zastosowanie narzędzi wspomagających prowadzenie e-biznesu (np. integracja z serwisem ceneo). Sporo informacji o budowie stron www, wyglądzie i_użyteczności interfejsu oraz copywritingu.Cena takiego szkolenia wynosi 100 zł. Moim zdaniem jest adekwatna w stosunku do trwania (2 dni) i_jakości warsztatów. Akademia organizuje także spotkania bezpłatne, o tym gdzie i_kiedy się odbywają możecie przeczytać tu:  akademia.allegro.pl

ps. Niedługo rozpoczynam "wietrzenie szafy", oznacza to, że część z moich rzeczy (ubrań i_dodatków) wstawię na allegro. Muszę zrobić miejsce w garderobie na nowe zakupowe zdobycze ;) będę informować was na bieżąco! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

  • UNUSUALBLOG.PL
  • dowiedz się więcej...
  • moja kosmetyczka
  • lista życzeń
  • wymianka
  • recenzje a-z
  • katalog lakierów