3 stycznia 2013

BLOG LIFTING


Te z Was, które odwiedzają mnie regularnie z pewnością zauważyły, że ostatnimi czasy zaszły na blogu drobne zmiany. Z jednej bocznej kolumny powstały dwie, zmienił się baner i wygląd menu, dodałam także kilka nowych podstron. Dzisiejszy post chciałabym w całości poświęcić na to czego, gdzie i jak szukać na stronie oraz co kryje się pod poszczególnymi elementami menu.

 • MENU GŁÓWNE

Znajduje się w środkowej części strony i ma za zadanie ułatwić szybkie przeglądanie najnowszych wpisów z danej kategorii. Podzieliłam je na 7, mam nadzieje przejrzystych, działów.

 • KOLUMNA PRAWA

wishlist - lista produktów, które chciałabym kiedyś kupić i wypróbować. Pomaga zapamiętać i_uporządkować dużą liczbę kosmetyków wychwalanych na innych blogach ;)

moja kosmetyczka - spis wszystkich kosmetyków, które aktualnie znajdują się w moim posiadaniu. Niech nie przeraża Was ich liczba :) Sporą część stanowią kosmetyki, których używam jedynie sezonowo, np. kremy bb oraz zapasy, zrobione podczas nieplanowanych zakupów, np. w "mojej kosmetyczce" zapisane są trzy różne tusze do rzęs, ale tak naprawdę aktualnie używam jednego, drugi jest zapakowany i czeka grzecznie na swoją kolej :) Dzięki tej podstronie udaje mi się ogarniać kosmetyczny chaos, pamiętam co i w jakiej ilości posiadam, czego potrzebuje lub jaki produkt jest już bliski denka. Spis przydaje się także podczas planowania i pisania recenzji.

 • KOLUMNA LEWA

bądźmy w kontakcie!
* facebookyoutube (na razie 'pusty') | e-mail *

Tu znajdziecie:
* krótką notką o tym kim jestem, co robię na co dzień i czemu piszę bloga
* historie powstania strony, informacje na temat poruszanych zagadnień oraz garść informacji technicznych na temat szablonu, grafiki i zdjęć.


Jednym z moich noworocznych postanowień (pisałam o tym w *tej notce*)  jest praca nad organizacją czasu i uregulowanie częstotliwość pojawiania się nowych postów. Od dziś będę strała się planować notki nawet z miesięcznym wyprzedzeniem. Nie jest to sztywny plan, kolejność publikacji może czasem ulec zmianie, jednak dzięki temu będę miała czas na spokojne napisanie tekstu i zrobienie zdjęć. Wydaje mi się, że wprowadzenie kalendarza poprawi jakość bloga.

Jeżeli więc jesteś ciekawa, jaki będzie temat kolejnej notki lub o czym planuję napisać za tydzień/dwa - zapraszam do działu "kalendarz bloga". Pamiętaj, że jeśli w dziale "moja kosmetyczka" widzisz szczególnie interesujący Cię kosmetyk napisz do mnie mailowo lub zostaw komentarz na facebooku - postaram się napisać o nim, specjalnie dla Ciebie, wcześniej niż planowałam :)

 •  STOPKA
* archiwum
*  5 najpopularniejszych postów tygodnia
* (długa) lista blogów na które regularnie zaglądam

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Czy uważacie aktualny wygląd bloga za czytelny i przejrzysty? 
Co powinnam jeszcze zmienić/poprawić? 
Będę Wam ogromnie wdzięczna za wszelkie sugestie, porady i słowa konstruktywnej krytyki :)

4 komentarze:

 1. bardzo podoba mi się wygląd twojego bloga, jest delikatny i subtelny :D

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo tu u Ciebie ładnie!:)

  OdpowiedzUsuń
 3. ale ladnie! Podowa mi sie glowny obrazek. tak tu kobieco i przytulnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładny wygląd bloga, czysty klarowny, ale z "tym czymś" ;)

  OdpowiedzUsuń

 • UNUSUALBLOG.PL
 • dowiedz się więcej...
 • moja kosmetyczka
 • lista życzeń
 • wymianka
 • recenzje a-z
 • katalog lakierów