24 lipca 2013

IGRASZKI KOSMETYCZNE

 


5 dniowa przerwa od blogowania może oznaczać tylko jedno - zostałam odcięta od internetu. Przez ten krótki (długi?) czas wydarzyło się wiele. Na szczególną uwagę zasługuje zorganizowane przez Patrycje, Gosie i Ele spotkanie na warszawskim Żoliborzu, czyli Igraszki Kosmetyczne :)

Z Torunia wyruszyłam około godziny 6 rano. Już chwilę po 9 Polski Bus dotarł do stolicy. Ponieważ do spotkania miałam jeszcze trochę czasu poszłam do Złotych Tarasów w nadziei na promocyjne cudeńka z Bath & Body Works. Niestety po wielkich wyprzedażach nie zostało absolutnie nic. Pozostało mi więc tylko zjeść pyszne śniadanie w ulubionym barze mlecznym o_wdzięcznej nazwie Mleczarnia i pędzić na długo wyczekiwane wydarzenie. 

W restauracji Spotkanie czekało na mnie kilka znajomych twarzy :) Choć z całej ponad 30-osobowej grupy osobiście znałam jedynie Orlicę, czułam jakbym trafiła do grupy dawno niewidzianych dobrych koleżanek :D Na poniższym zdjęciu jedne z moich pierwszych rozmówczyń - od lewej: Ania, Monika i Emilia.


Oprócz nawiązania nowych znajomości i babskich pogaduszek miałyśmy okazję zapoznać się z_różnymi kosmetycznymi nowościami. O swoich produktach opowiedziały m.in. Panie z Organics Beauty, które nie tylko zaprezentowały szampony marki O'right, ale także (na podstawie badania skóry głowy) każdej z nas jeden podarowały. Na spotkaniu pojawiły się także reprezentantki firm Eveline oraz  Pat&Rub. Drugie z tych wystąpień zainteresowało mnie szczególnie. Mogłam nie tylko posłuchać o kosmetykach, ale także wszystkie zobaczyć, dotknąć i powąchać! Do tej pory miałam przyjemność używać tylko jednego produktu (peelingu żurawinowego) tej marki. Teraz jestem pewna, że gdy tylko zdenkuje aktualnie używane serum do biustu z Yves Rocher, kupię taki oto duet:


Na Igraszkach panowała niesamowicie pozytywna atmosfera! Strasznie żałuję, że nie udało mi się zostać do końca i ze wszystkimi porozmawiać :( Z imprezy musiałam uciec niestety jako jedna z pierwszych, bo jedyny sensowny (czyli jadący mniej niż 7 godzin) pociąg powrotny do (drugiego) domu w Elblągu miałam zaraz przed 18.

Mam nadzieje, że cała idea takich ogólnopolskich spotkań będzie się prężnie rozwijać i_że_zobaczymy się jeszcze nie raz... tym razem na dłużej  :)


Relacje ze spotkania przeczytacie też u:


Lista wszystkich blogów biorących udział w spotkaniu:
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _  _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _  
ps. okazało się, że udało mi się załapać na kilka zdjęć :D

 
 

8 komentarzy:

 1. Następnym razem pogadamy ;))

  OdpowiedzUsuń
 2. no ładną mamy focię :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. śliczna ta Wasza focia :) a ja na tej jednej jak chomik - chyba coś przeżuwam :)

   Usuń
 3. Anonimowy7/24/2013

  i słynna gratisiara tylko jedna zawitała na to spotkanie,hurraaa

  OdpowiedzUsuń
 4. Proszę pamietać , że mnie o drogę się nei pyta :) Miło było cię poznać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ... a ja się kiedyś zastanawiałam "po co ludziom GPS w telefonie" :P Miło się z Tobą rozmawiało i mam nadzieje, że zobaczymy się na kolejnym spotkaniu :)

   Usuń
 5. Ej, fajne zdjęcia! I w ogóle miła relacja :)
  Ciesze się, że się podobało - starałyśmy się jak mogłyśmy. :3

  OdpowiedzUsuń

 • UNUSUALBLOG.PL
 • dowiedz się więcej...
 • moja kosmetyczka
 • lista życzeń
 • wymianka
 • recenzje a-z
 • katalog lakierów